خدمات گروه کیان

ما خدمات دیجیتال برجسته و انعطاف پذیر ایجاد می کنیم

افراد صاحب ایده می توانند با ارائه ایده کسب و کاری خود به گروه سرمایه گذاری کیان ، ضمن بهره مندی از مشاوره و آموزش رایگان تا اجرایی شدن ایده خود از حمایت ما برخوردار گردند. شرط پذیرش اولیه ایده ها، داشتن یک ایده کسب و کاری و یک تیم با حداقل ۲ نفر عضویت که یک نفر آن ها با دنیای وب آشنا باشد.

جلسات مشاوره اعتبارسنجی ایده

آموزش مفاهیم پایه‌ای کسب و کار به تیم‌های نوپا

دسترسی تیم‌ها به سرمایه گذار و مشاوران تخصصی

برخی از خدمات ما

کیان، بستری گسترده و مقیاس پذیر برای شتابدهی و توانمندسازی استارت آپ ها و تیم های نوآوری در هر نقطه از کشور است.

مشاوره بازارهای مالی

گروه سرمایه گذاری کیان با بهره گیری از مجرب ترین افراد در بازار سرمایه، مشاوران قابل اعتمادی برای سرمایه گذاران خواهند بود.

توسعه شتابدهنده

اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند به تعامل با استارت‌آپ‌ها می‌توانند بدون نیاز به راه‌اندازی شتابدهنده، در هر زمان و با هر تعداد تیم، از خدمات مشاوره و سرمایه گذاری کیان استفاده نمایند.

تمرکز بر فضای مجازی

برنامه‌های کیان مبتنی ‌بر امکانات موجود در فضای مجازی طراحی شده و استارت‌آپ‌ها در هر نقطه از کشور با دسترسی به اینترنت، امکان حضور در این برنامه‌ها را خواهند داشت

بازاریابی سرمایه

شرکت در برنامه‌های کیان امکان معرفی ایده کسب و کار به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند و زمینه جذب سرمایه را برای استارت‌آپ‌ها فراهم می‌آورد.

هماهنگی با تیم های نوآوری

در کیان برای استارت‌آپ‌ها با سطوح مختلف بلوغ، برنامه‌های ویژه و متناسبی طراحی شده و اجرا می‌گردد و امکان تعامل و همکاری بنگاه‌های اقتصادی با استارت‌آپ‌ها را به شیوه‌ای هدفمند، ساده و کم‌هزینه فراهم می‌سازد.

ظرفیت نا محدود

استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و طراحی برنامه‌های شتابدهی کیان به شیوه‌ای مقیاس‌پذیر، امکان شتابدهی تعداد نامحدودی از تیم‌ها در سطوح مختلف را در کیان فراهم ساخته است.

طراحی منجر به عملکرد می شود ، عملکرد منجر به موفقیت می شود!

شرکت کیان پترولیوم به عنوان سرمایه گذار و حامی اصلی گروه کیان با عنایت بر همسو شدن با تجارت الکترونیک و نیز باهدف تسهیل روند اجرایی شدن طرح های دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، کارآفرینان و کلیه صاحبان ایده، نسبت به حمایت مالی تا سقف ۱۵ میلیون تومان،برای هر یک از طرح ها اقدام نموده است.

برنامه رشد کسب و کار با محوریت ارائه مشاوره و منتورینگ به استارت‌آپ‌ها در مرحله رشد طراحی شده ‌است و این امکان را برای علاقه مندان فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به تجهیز تیم و ایجاد زیرساخت مورد نیاز برای تعامل با استارت‌آپ‌ها، با هر یک از تیم‌های مورد نظر در هر نقطه‌ای از کشور وارد همکاری شده و در کسب و کار آنها سرمایه‌گذاری نمایند.