معرفی استارت آپ های Snack Pass و Cazoo

معرفی-استارت-آپ-های-Snack Pass-و-cazoo

خب امروز قرار است در مورد ۲ گزینه از استارت آپ‌ های جدید در سال ۲۰۲۰ صحبت کنیم :

Snack Pass

چرا وقتی می‌توانید غذای مورد نیاز خود را به راحتی بر روی تلفن خود سفارش و حساب کنید و هنگام رسیدن به رستوران سفارش خود را بلافاصله تحویل بگیرید در صف صبر کنید؟
شما مجبور به تحمل حتی یک دقیقه نیستید.

قبل از استفاده و شکل گیری استارت آپ برنامه Snack Pass ، صاحبان رستوران‌ها نگران جمع آوری سفارشات درست توسط مشتریان بودند.
با Snack Pass ، آنها دیگر نگران چندانی از نحوه ثبت سفارش و انتقال آن به بخش اصلی رستوران ندارند. همچنین با این روند حتی مشتریان یک دقیقه برای تسویه حساب نیز معطل نخواهند شد زیرا به محض سفارش مشتری ، برنامه به طور خودکار از کیف پول درون برنامه ای صورت حساب را کم می کند.
اکنون این برنامه توسط چند دانشگاه در آمریکا و صنعتگران حتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بودجه مورد نیاز برای شکل‌گیری این برنامه ۲۳ میلیون دلار بوده‌است.

cazoo

خرید آنلاین اتومبیل؟
یکی از استارت آپ های جالب سال ۲۰۲۰ برنامه کازو می‌باشد. شاید اصل ایده این برنامه به دلیل ظهور کرونا و ایجاد محدودیت ها در بازارها می‌باشد.
کازو خرید و فروش اتومبیل های دست دوم را ساده‌تر می‌کند. این یک فروشگاه آنلاین خرید و فروش خودروهای دست دوم می‌باشد.
البته این فروشگاه آنلاین لیست استانداردهایی دارد که هر ماشین برای اضافه شدن به این برنامه جهت معامله نیاز دارد در این لیست حداقل ۱۵۰ امتیاز بگیرد. علاوه بر این ، پس از بازدید ماشین در برنامه و ثبت سفارش خود ، طی ۷۲ ساعت ماشین مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرد. اگر به هر دلیلی از ماشین خوشتان نیامده است. همیشه می‌توانید آن را بدون پرداخت هزینه‌ای اضافی به شرکت و برنامه پس بدهید. بودجه مورد استفاده برای عملی کردن این ایده معادل ۸۰ میلیون یورو بوده است.

منبع مقاله : https://www.google.com/amp/s/www.cloudways.com/blog/best-startups-watch-out/amp

شتابدهنده کیان

شتاب‌دهنده کیان فعالیت خود را به طور رسمی از ابتدای سال ۱۳۹۸ برای پرورش ایده‌های خلاقانه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آغاز کرده است. این شتاب‌دهنده از استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، فنی و مهندسی و سخت‌افزاری حمایت می‌کند. این حمایت‌ها در قالب بسته خدمات شامل ارائه مشاوره، آموزش ، تخصیص فضای استقرار اداری ، ارائه خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی برای توسعه محصول، پرداخت بذرمایه  و فراهم آوردن امکان دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران ، کارآفرینان و شرکای صنعتی برای استارتاپ‌ها است.