اهمیت استارت آپ Newfront برای تمامی شرکت ها

برنامه Newfront - کیان اینوستینگ

این روزها مشاغل به اندازه کافی نگران نیرو ‌و مطالبات آنها هستند. همیشه یکی از مهمترین دغدغه‌های کارفرماها بیمه نیروهای خود است‌.

استارتاپ Newfront Insurance به دنبال نوسازی صنعت بیمه با ابزارهای دیجیتالی است که فرآیندهای بیمه را برای کارفرمایان و مشاغل ساده می کند. سیستم عامل این شرکت فرآیندهای خسته کننده اداری را برای کارگزاران به صورت خودکار انجام می دهد بدین ترتیب که تعدادی از کارهای تکراری را که به طور سنتی وقت و فضای اصلی مشتری را به خود اختصاص می دهند ساده می‌کند.

زیرا پیش از نیمی از زمان کارگزار با کارهای اداری تلف می‌شود. پر کردن فرم‌ها ، ورود داده‌ها و شرایط کارکنان باعث ایجاد این روند وقت گیر می‌شود.

برنامه Newfront

مشتریان این شرکت می توانند با استفاده از این برنامه ( Newfront ) تمدید سریع بیمه خود و کارکنان ، دسترسی به پرداخت ، بیمه وسایل نقلیه و غیره را انجام دهند. Newfront با توجه به سطح دسته بندی گسترده‌ای در مشاغل که دارد٫ باعث ایجاد زمینه بزرگی برای واسطه گران و بازاریاب‌های بیمه می‌شود که در لیست خود انواع مشاغل را داشته باشند همچنین این پلتفرم باعث ایجاد رقابت در بازار بیمه می‌شود و هم به نفع واسطه گران می‌باشد و هم مشتریان. نکته‌ای که باید در این برنامه مورد توجه قرار بگیرد شفافیت و نظارت درست بر روی قیمت‌ها می‌باشد.

شفافیت و پوشش رقابتی به ویژه در زمانی مهم است که نرخ بیمه به دلیل خطرات مرتبط با Covid-19 به طور کلی در حال افزایش است. از آنجایی که همه گیری کرونا به بسیاری از صنایع تغییر داده است، (new front) از بستر فناوری خود برای کمک به مشتریان و کارگزاران استفاده کرده است.

وینتروب می‌گوید : آسایش و امنیت در این برنامه اولویت اول دارد همچنین رابطه کاربری کارگزار و مشتریان بسیار مهم است و در صورت ایجاد رقابت بین شرکت‌های بیمه در ارائه خدمات باید سهولت مشتریان در وهله اول درنظر گرفته شود.
او همچنین اضافه می‌کند:”کسی که مراحل خرید بیمه تجاری را پشت سر گذاشته است حتما می‌دانند که این یک سردرد بزرگ به حساب می‌آید. “آنها معمولاً یک مجموعه PDF از ۲۰۰ تا ۳۰۰ صفحه دارند که باید پر شود.

تمدید بیمه نیز به همین ترتیب دشوار است و اغلب مشتریان و کارفرمایان را ملزم به پر کردن فرم‌های طولانی می کند که به طور مکرر از آنها سوالات یکسانی می پرسند. در آخر گفت:
“ما Newfront را برای مدرن سازی این صنعت و ارائه تجربه بهتر خدمات بیمه برای مشتریان راه اندازی کردیم و در این راه زمینه بهتری را برای کارگزاران ایجاد کردیم تا آنها بتوانند در کنار لیستی از مشاغل مختلف به رقابت نیز بپردازند.

شتابدهنده کیان

شتاب‌دهنده کیان فعالیت خود را به طور رسمی از ابتدای سال ۱۳۹۸ برای پرورش ایده‌های خلاقانه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آغاز کرده است. این شتاب‌دهنده از استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، فنی و مهندسی و سخت‌افزاری حمایت می‌کند. این حمایت‌ها در قالب بسته خدمات شامل ارائه مشاوره، آموزش ، تخصیص فضای استقرار اداری ، ارائه خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی برای توسعه محصول، پرداخت بذرمایه  و فراهم آوردن امکان دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران ، کارآفرینان و شرکای صنعتی برای استارتاپ‌ها است.